Usługi pogrzebowe JOTES

Urny, relikwiarze - sprzedaż trumien Lubin

Trumny, urny, relikwiarze - zakład pogrzebowy Lubin

Posiadamy szeroki wybór trumien dębowych, olchowych, bukowych i sosnowych, a także urn i relikwiarzy i innych akcesoriów pogrzebowych. Oferujemy trumny drewniane oraz trumnę kremacyjną. W naszej ofercie znajdują się relikwiarze kamienne, urny metalowe, kamienne oraz drewniane.

Relikwiarz przeznaczony jest do symbolicznego odsypania i przechowywania prochów bliskiej osoby. Posiadamy wybór relikwiarzy w różnych kształtach i wymiarach. Zajmując się świadczeniem usług pogrzebowych czuwamy nad zmarłymi osobami towarzysząc im w ostatniej drodze.

Mamy szeroką ofertę trumien i innych przedmiotów niezbędnych do uroczystości pogrzebowych. Zakup trumny, urny lub relikwiarza jest niewątpliwie trudną decyzją, przed jaką staje ktoś, kto właśnie stracił bliską osobę. Dlatego wykwalifikowani, odpowiedzialni i sumienni pracownicy zakładu pogrzebowego zapewnią Państwu oparcie i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów z tym związanych.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo asortyment, trumien, urn i relikwiarzy, jakimi dysponuje nasz zakład pogrzebowy. W asortymencie zakładu pogrzebowego znajdziemy dla Państwa odpowiednie rozwiązanie, które nie nadszarpnie budżetu i pozwoli godnie pochować bliską osobę. Jako zakład pogrzebowy oferujący trumny od wielu lat, jesteśmy profesjonalni, delikatni i taktowni, wspierając naszych klientów w tak trudnych chwilach.

Jotes - profesjonalne usługi pogrzebowe

Oferujemy urny, relikwiarze - sprzedaż trumien Lubin, a także wieńce pogrzebowe. Trumny wykonane są z różnych rodzajów drewna, w różnych kolorach i wymiarach. Posiadamy doświadczenie w branży pogrzebowej na terenie miasta Lubin.

W ofercie świadczonych usług pogrzebowych mamy możliwość kredytowania kosztów pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego ZUS. Organizujemy transport zwłok w kraju i za granicąprzewóz zwłok z domu, kosmetykę pośmiertną i kremację.

Nasze biuro pogrzebowe pomaga klientom w załatwieniu wszelkich formalności pogrzebowych. Dzięki nam organizacja pogrzebu będzie szybsza i łatwiejsza. Dążymy do świadczenia najwyższej jakości usług jako godny zaufania sprawdzony zakład pogrzebowy. 

Pełna oferta

2024 © Copyright all reserved. Created with love by  AdAwards