Usługi pogrzebowe JOTES

Kwiaty, wiązanki i wieńce

Pożegnalne wieńce i wiązanki pogrzebowe są jednym ze sposobów na wyrażenie tęsknoty po stracie bliskiej osoby. Kwiaty na pogrzeb dostępne są w szerokiej gamie różnych wieńców i wiązanek. Klienci mogą wybrać zarówno kompozycje kwiatowe przygotowane z elementów żywych jak i sztucznych. Jotes świadczy usługi w zakresie organizacji ceremonii pogrzebowych współpracując z kwiaciarnią Deco-Flos dostarczamy kwiaty w postaci bukietów, wiązanek i wieńców.

Wiązanki pogrzebowe Lubin

Wszystkie kompozycje powstają na indywidualne zamówienie, po określeniu przez Klienta szczegółów takich jak kształt wiązanki, kolor kwiatów czy rodzaj wstęgi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług florystycznych współpracującej z nami kwiaciarni Deco-Flos. W razie wątpliwości chętnie pomożemy przy wyborze odpowiedniej kompozycji pogrzebowej. Kwiaty na pogrzeb doręczamy w każde umówione miejsce w rejonie miasta Lubin.

Wiązanki pogrzebowe to jedne z mniejszych kompozycji florystycznych budowane na podkładzie z żywych roślin wypełnionych dowolnym rodzajem kwiatów przewiązanych satynową szarfą. Coraz częściej zamawiane są wiązanki pogrzebowe w kształcie łezki. Taka kompozycja pozwala łączyć różne typy kwiatów, w różnych długościach. Najbardziej popularne kwiaty pogrzebowe to chryzantemy, ale coraz częściej wybierane są także gerbery, lilie czy goździki. Aktualnie kwiatami kondolencyjnymi są też róże. 

Wieńce pogrzebowe Lubin

Decydując się na wieniec pogrzebowy, można wybierać spośród różnych kompozycji. Najczęściej floryści oferują możliwość dopasowania:

  • kształtu (np. wieńce serce, kształt krzyża, okręgu, owalu)
  • wielkości (małe: 26 - 28 kwiatów, w zależności od kompozycji, średnie: 40 kwiatów, duże: przeważnie 50 kwiatów)
  • rodzaju użytych kwiatów (np. kalie, lilie, róże, chryzantemy, hortensje, goździki, mieczyki, gerbery, anturium).

 

Oferowane przez współpracującą z nami kwiaciarnię Deco-Flos wieńce pogrzebowe wykonane są przez profesjonalnych i doświadczonych florystów z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół. Do tworzenia tych wyjątkowych kompozycji kwiatowych używają oni najlepszych produktów i świeżych kwiatów. Umiejętność ułożenia kwiatów w stylową kompozycję, która będzie trwała i nie rozsypie się przy próbie przeniesienia jest trudna sztuką. Oferujemy m. in. wieńce serce, a także inne kształty i kompozycje. W pięknej kompozycji wieńca można dodatkowo umieścić znicz. Na specjalne zamówienie klientów wykonywane są również dekoracje specjalne, a często zamawiane są wieńce serce.

Deco-Flos - dostawa kwiatów Lubin

Zakład pogrzebowy Jotes ściśle współpracuje z kwiaciarnią Deco-Flos. Wspólnie dbamy o godny pochówek osoby zmarłej. Dostarczamy kwiaty, wiązanki i wieńce Lubin na uroczystości pogrzebowe Lubin. Oferujemy zarówno kwiaty cięte, jak i bardziej skomplikowane kompozycje kwiatowe. W ofercie znajdą Państwo także kwiaty doniczkowe Lubin. Wśród wieńców składanych przez najbliższą rodzinę zmarłego, najczęściej zamawiane są wieńce serce.

Pełna oferta

2024 © Copyright all reserved. Created with love by  AdAwards